x
yukari cik
SEPETİM (0) Favorilerim Yeni Üye Giriş Yap Facebook ile giriş 100TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA- 0 216 483 14 49 Şimdi Ara!
2019 Ocak 18

Gümüş Setlerle Muhteşem Hediyeler 4.5 100

Gümüş Setler

Aksesuarların vazgeçilmez malzemelerinden biri geçmişte olduğu gibi günümüzde de gümüş. Gümüşü vazgeçilmez kılan unsurların başında, sahip olduğu asalet ve bu asaleti fazla pahalıya mal etmeden sunması geliyor. Görkemli bir şıklığı uygun fiyatla elde etmeye olanak tanıyan gümüşü çok tercih edilir yapan diğer faktör olarak her tarza uyum gösterebilme özelliği de gösterilebilir. Benimsenen tarz, cinsiyet ve yaş ne olursa olsun herkes gümüşün kullanıldığı aksesuarlar arasında kendine uygun olanını bulabilir.

Hitap ettiği kitle çok kalabalık olduğu için model ve tür çeşitliliği bakımından gümüş aksesuarlarda geniş bir skala söz konusu. Gümüş Setler bu kadar çok alternatif arasında uygun takı kombinini oluşturmada kolaylık sağlıyor. Kolye, küpe, bileklik ve yüzükler arasında yapılan ikili ve üçlü kombinler, birbirleriyle malzeme ve model açısından uyumlu parçaları bir araya getiriyor. Üçlü setler genellikle kolye, küpe ve yüzük kombininden oluşurken, ikili setlerde kolye-küpe ya da bileklik-yüzük bulunuyor.

Ona Ayaklarını Yerden Kesecek Bir Hediye Sunun

Hediye seçiminde zorlananlardan mısınız? Mutlu edecek en uygun hediyeyi bulmanın herkes için, her durumda en iyi sonucu verecek bir formülü yok. Bununla birlikte sevdiklerinizi mutlu olmuş rolü yapmak zorunda bırakmamak için şu iki noktayı akılda bulundurmakta fayda var:

-          Hediye sunacağınız kişiyi ne kadar iyi tanırsanız, onu mutlu edecek hediyenin nasıl bir şey olacağı konusunda o kadar net fikir sahibi olursunuz,

-          Beynin sağ yarım küresine hitap eden hediyeler kişi üzerinde daha güçlü etkiler bırakır.

Neler onu çok mutlu eder? Benimsediği değerler, alışkanlıkları, tutkuyla bağlı olduğu şeyler neler? Bu soruların cevabı, hangi seçenekleri hediye olarak değerlendirmeniz gerektiğini belirleyecektir. Mutlu edecek hediyeye gidecek kestirme yol ise beynin sağ lobundan, yani duygulardan geçiyor. İşlevsel hediyeler, kullanışlı olmakla birlikte hassas duygular oluşturmaz. Hediye edeceğiniz bir küçük ev aleti, evet, çok işine yarayacaktır fakat derinlerde saklı ince duyguları uyandırmayacaktır. Bu sebeple sağ beyne hitap eden takılar hem erkekler hem de kadınlar için her zaman en iyi hediye alternatiflerinden.

Sevdiklerinizi gümüş setlerle mutlu etmeye karar verebilirsiniz. Her bir parçası, içinde sanat barındıran gümüş setleri ve Gümüş Set Fiyatlarını online mağazamızdan inceleyeblirsiniz.

                                                          

GÜMÜŞ YÜZÜK

Erkek Gümüş Yüzükleri

Çok geniş sayıda erkek gümüş yüzük modelleri bulunduran morduck 'da bir çok farklı seçenekte gümüş yüzük bulabilir ve güvenli alışveriş yöntemi ile alabilirsiniz.

GÜMÜŞ ALYANS

Gümüş Alyans Modelleri

Birbirini seven çiftlerin en mutlu anlarına şahitlik eden gümüş alyans modelleri morduck kalitesi ve en uygun gümüş alyans fiyatları ile kapınıza kadar teslim edilir.

GÜMÜŞ KOLYE

Gümüş Kolyeler

Hem bayan gümüş kolyeler hem de erkek gümüş kolyeler takı severlerin en çok kullandığı gümüş aksesuarlar başında geldiğinden sizlere her zaman en güzellerini ve trendleri sunarız.
Müşteri Hizmetleri 0216 483 14 49 info@morduck.com
E-bülten Aboneliği Kampanya ve fırsatları kaçırmayın !
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.