Gümüş Kol Düğmesi ile Işıldayın!

Gümüş Kol Düğmesi ile Işıldayın!

11 Ocak 2019

Gümüş Kol Düğmesi

Söz konusu aksesuarlar olunca kadınların sahip olduğu kadar çeşitli seçeneğe sahip olmayan erkeklerin vazgeçemedikleri aksesuarlardan biri kol düğmesi. Taşıdığı anlam bakımından değerlendirildiğinde aksesuarın ötesinde konumlanan kol düğmeleri rafine bir estetik anlayışının, ince bir zevkin göstergesidir desek yanlış olmaz. Günümüzde kol düğmeleri beylerin çoğu tarafından özel bir merak duygusuyla kullanılıyor.  Hatta bazı erkekler için bu aksesuar bir tutku. Öyle ki kol düğmesi koleksiyonu yapan koleksiyonerler var. Maddi değeri ne olursa olsun incelikli işlemelerle bezenmiş, içinde sanat olan tasarımlar bu koleksiyonerler için çok değerli. Hayal gücünün şekillendirdiği binlerce modelin yanı sıra kişiye özel isim ya da harf yazılı tasarımlar, diğer aksesuarlarda olduğu gibi kol düğmelerinde de görülüyor.

Erkek aksesuarlarına çok yakışan gümüş, kol düğmelerinde de en çok kullanılan metallerden. Asaleti bulunduğu ulaşılması zor diyarlardan alıp avucunuza bırakan gümüş, yüzyıllardır insanoğlu nazarında metalden daha fazlası olmuştur. Gümüş Kol Düğmesi şamata yaratmayan, ağır başlı bir görkemin elle tutulur hali. Gümüş aksamla anlamı daha da derinleşen kol düğmeleri nesilden nesle aktarılacak kadar değerli. Bugün sizin kolunuzu süsleyen düğmeler ileride çocuğunuzun, daha sonrasında torunlarınızın üstünde anıları ve geçmişi geleceğe taşıyacaktır.

Her Zaman Asil, Her Zaman Değerli

Amaç şıklığın zirvesinde bir erkek kıyafet kombinasyonu oluşturmaksa, kol düğmeleri olmadan olmaz. Eski dönemlerde kimi toplumlarda soylu sınıfından erkeklerin, konumlarını vurgulamak için kullandıkları kol düğmeleri bugün de prestijin sembolü. Uyumlu bir kravat, kravat iğnesi, saat, yüzük gibi diğer aksesuarlarla tamamlandığında son derece şık bir görüntü yaratacak olan kol düğmeleri aslında tek başlarına da bütün bir kombinasyona hükmedebilir.

Estetik açıdan sahip olduğu güçlü etki ve simgelediği kavramlar sebebiyle aksesuar dünyasında ayrıcalıklı bir yerde konumlanan kol düğmeleri en iyi hediye alternatiflerindendir. Hediye vereceğiniz kişiyi mutlu olmuş rolü yapmaya mecbur bırakmak istemiyor, onun gerçekten beğeneceği şeyi arıyorsanız bir Hediye Gümüş Kol Düğmesi imdadınıza koşacaktır. Kol düğmesi erkeklere sunulacak armağan alternatifleri arasında asla sıradanlaşmayacak, anlamını her zaman koruyacak, hatta değeri zamanla artacak olanlardan.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.