x
yukari cik
SEPETİM (0) Favorilerim Yeni Üye Giriş Yap Facebook ile giriş 100TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA- 0 216 483 14 49 Şimdi Ara!
2017 Nisan 27

Gümüş Yüzük Alyans

Gümüş yüzük alyans denilince akla nişan ya da evlilik gelir. Bunlar insan için hep mutluluk anlarıdır. Morduck bu günlerdeki mutluluğunuzu katlamak için en harika ve yeni tasarımlı gümüş alyans modelleri sunar. Gümüş yüzük alyans aramak biraz zorlu olsa da tatlı bir süreçtir. Bizler de en iyilerini ayağınıza getirmek için çabalıyoruz.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 26

Gümüş Yüzük Parlatma

Gümüş yüzük parlatma işlemi ile ilgili bir çok yöntem vardır. Bunlardan bazılarını sizlerde evinizde yapabilirsiniz. Bu yöntemler sadece gümüş yüzükler ve gümüş takılar ile ilgili değildir. Gümüş eşyalarınızı da bu şekilde parlatabilirsiniz. Bunları yaptığınızda ilk gün ki gibi pırıl pırıl olduğunu görünce şaşıracaksınız.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 23

Gümüş Yüzük Fiyatları

Gümüş yüzük fiyatları bilindiği üzere bir çok farklı nedenden dolayı değişebilmektedir. Bunların başında yüzüğün ağırlığı ve işçiliği gelmektedir. Gümüş ağırlığı gramaj olarak ölçülmektedir. Genelde gümüş yüzükler ortalama 7-8 gramdan 30 grama kadar çıkabilmektedir.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 21

Gümüş Yüzük Fiyatları Çift

Gümüş yüzük fiyatları çift denildiğinde genel olarak konu olan ürün çift alyans oluyor. Bu yüzden morduck 'ın sunduğu gümüş alyans çift kategorisinde aradığınız ürünü bulabilirsiniz. En uygun fiyatlı gümüş yüzük fiyatları çift kategorisi morduck'dadır.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 17

Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş yüzük modelleri hem erkekler hem bayanlar tarafından en çok aranılan takılar arasındadır. Özellikle erkekler tarafından ağırlıklı kullanılan gümüş yüzükler diğer aksesuarlarla birlikte de çok uyumlu bir şekilde kullanılmaktadır.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 31

Yüzük, Yüzükler, Yüzüklerin Tarihçesi ve Gelişimi

Yüzük toplumların çoğunda kültürel olarak söz kesme, nişan, evlilik gibi toplumsal müesseselerin simgesi olarak kullanılagelmiştir. İlk örneklerinin Tunç Çağı'nda olduğu düşünülmektedir ve o dönemden bazı kanıtlar vardır ama bunlar genelde kaba bir şekilde yapılmış modern yüzük benzeri çemberlerdir.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 31

Gümüş, Gümüş Nedir, Nasıl Temizlenir

Gümüş bir element olarak Ag simgesi ile anılmaktadır ve beyaz, parlak, değerli bir metalik elementtir. Erime noktası 961,9 derecedir. Gümüş değerli bir maden olarak insanoğlu tarafından binlerce yıldan beri kullanılmaktadır. Özellikle MÖ 3100 Mısırlılar, MÖ 2500 Çinliler, Persler tarafından kullanıldığı bilinmektedir.

Devamını okuyunuz...

GÜMÜŞ YÜZÜK

Erkek Gümüş Yüzükleri

Çok geniş sayıda erkek gümüş yüzük modelleri bulunduran morduck 'da bir çok farklı seçenekte gümüş yüzük bulabilir ve güvenli alışveriş yöntemi ile alabilirsiniz.

GÜMÜŞ ALYANS

Gümüş Alyans Modelleri

Birbirini seven çiftlerin en mutlu anlarına şahitlik eden gümüş alyans modelleri morduck kalitesi ve en uygun gümüş alyans fiyatları ile kapınıza kadar teslim edilir.

GÜMÜŞ KOLYE

Gümüş Kolyeler

Hem bayan gümüş kolyeler hem de erkek gümüş kolyeler takı severlerin en çok kullandığı gümüş aksesuarlar başında geldiğinden sizlere her zaman en güzellerini ve trendleri sunarız.
Müşteri Hizmetleri 0216 483 14 49 info@morduck.com
E-bülten Aboneliği Kampanya ve fırsatları kaçırmayın !
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.