x
yukari cik
SEPETİM (0) Favorilerim Yeni Üye Giriş Yap Facebook ile giriş 100TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA- 0 216 483 14 49 Şimdi Ara!
2019 Ocak 07

Erkekler İçin Farklı Bir Alyans 4.5 100

İyi Günde, Kötü Günde…

Hayatı birlikte paylaşmaya karar verdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiyi topluma deklare etmek, ona resmiyet kazandırmak ilişkiyi taçlandırmak anlamına geliyor. Bu sebeple evlilik, insanlık tarihi boyunca bütün toplumlarda önemsenen, büyük anlam yüklenen bir konu olarak karşımıza çıkmakta. Her kültür tarihsel süreç içinde evlilikle ilgili kendine özgü anlayışlar ve ritüeller geliştirmiştir. Evliliğin kurulma aşamasında gerçekleştirilen seremoniler, bu kutsal bağ ile ilgili semboller vs. detaylarda kültürden kültüre farklılık gösterse de bütün insanlık için ortak olan öğeler de mevcut.

Evli çiftlerin parmaklarında yüzük taşıması tüm toplumların evlilikle ilgili ortak geleneği. Çoğu erkek için alyans, hayatlarında kullandıkları tek takıdır. Farklı materyallerden üretilebiliyor olsa da gümüşü kendilerine en uygun materyal olarak gören erkekler alyanslarda da genellikle gümüşü tercih ediyorlar. Erkek Gümüş Alyanslar birbirinden şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Sınırsız hayal gücüyle tasarlanıp, ince işçilikle üretilen erkek gümüş alyanslar maskülen bir şıklığa sahip.

Ömür boyu kullanma niyetiyle alınan ve parmağınızdan neredeyse hiç çıkarmayacağınız alyansların kişisel tarzınızı yansıtıyor olması önemli. Aşkınızın sonsuzluğunu sembolize ederken benimsediğiniz stili de yansıtan alyansları severek kullanacaksınız.

Neredeyse İnsanlık Tarihi Kadar Eski Bir Gelenek

Dilimize “alyans” olarak geçen kelime, İngilizce ve Fransızcada ortak olarak kullanılan ve “birleşme, birlik, anlaşma, ittifak” anlamlarına gelen “alliance” kelimesinden geliyor. Evliliğin iki taraf arasında kurulan ittifak, varılan anlaşma olduğu gerçeği göz önüne alınırsa, bu kutsal kurumu simgeleyen yüzükler için “alyans” sözcüğünü kullanmak oldukça yerinde bir seçim. Peki, dünyanın her yerinde göreceğiniz alyans ilk ne zaman ve hangi toplumda kullanıldı?

Evliliğin sembolü alyansların orijini hakkında kesin bir bilgi yok. Buna karşılık bu konuda bol rivayet söz konusu. Yaygın olarak kabul gören rivayet, evliliği yüzükle deklare etmenin ilk kez Eski Mısır’da ortaya çıktığını iddia ediyor. Yuvarlak şeklinden dolayı sonsuzluğu çağrıştıran yüzükler yüzyıllardır sonsuz aşkın ve sadakatin somut hali olarak görülüyor. Maddi değeri yüksek olsun ya da olmasın taşıdığı anlam sebebiyle kadınların ve erkeklerin sahip oldukları takılar içinde en kıymetlisi alyanslar. Oluşturduğu sade şıklıkla Erkek Gümüş Alyans Yüzükleri beyler beğenerek kullanıyor. Sevdiğiniz kadınla birlikteliğinizi herkese ilan eden şık bir gümüş alyansı parmağınızda ömür boyu gururla taşıyacaksınız.

                                                          

GÜMÜŞ YÜZÜK

Erkek Gümüş Yüzükleri

Çok geniş sayıda erkek gümüş yüzük modelleri bulunduran morduck 'da bir çok farklı seçenekte gümüş yüzük bulabilir ve güvenli alışveriş yöntemi ile alabilirsiniz.

GÜMÜŞ ALYANS

Gümüş Alyans Modelleri

Birbirini seven çiftlerin en mutlu anlarına şahitlik eden gümüş alyans modelleri morduck kalitesi ve en uygun gümüş alyans fiyatları ile kapınıza kadar teslim edilir.

GÜMÜŞ KOLYE

Gümüş Kolyeler

Hem bayan gümüş kolyeler hem de erkek gümüş kolyeler takı severlerin en çok kullandığı gümüş aksesuarlar başında geldiğinden sizlere her zaman en güzellerini ve trendleri sunarız.
Müşteri Hizmetleri 0216 483 14 49 info@morduck.com
E-bülten Aboneliği Kampanya ve fırsatları kaçırmayın !
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.